Používáním webu dspnabytek.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Historie firmy

Firma DSP nábytek vznikla záhy po sametové revoluci v roce 1992 jako sdružení podnikatelů a na trh vstupuje s letitými nábytkářskými zkušenostmi. V letech 1992 až 1998 se sdružení věnuje převážně zakázkové výrobě v oblasti vybavení kanceláří, bank a podobných interiérů.

Reagujeme na moderní trendy a výrobní postupy...

Od roku 1998 nastupuje spolupráce se zahraničními firmami především z Rakouska a Německa, se kterými firma spolupracuje dodnes.

 

Přestože byla zakázková výroba stěžejním výrobním programem, reaguje firma na vývojové trendy v oblasti interiérového nábytku a zahajuje v roce 1999 výrobu kuchyní a vestavěných skříní s postupným rozšířením o výrobu postelí včetně matrací a roštů. V roce 2005 se společnost stěhuje do nově zbudovaných výrobních prostorů a v našem sortimentu se nově objevují moderní obývací pokoje, nábytek do koupelendřevěná schodiště a v neposlední řadě  i interierové dveře včetně obložkových zárubní.

Našim zákazníkům jsme v současnosti schopni tvořit kompletní interiery využitím služeb tvorby profesionálních 3D grafických návrhů.