Používáním webu dspnabytek.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Matrace

 

 

POTAH FROTE

Oblíbený potah pro velmi příjemný a hebký dotek. Potah je prošitý dutým vláknem, jednoduše snímatelný a pratelný při teplotě do 60 °C. Prošev zabraňuje posuvu jednotlivých vrstev a usnadňuje svlékání a povlékání matrace.

 

 

POTAH ÚPLET

Vyšší stupeň kvality v porovnání se všemi vlastnosti frote potahu. Potah je prošitý dutým vláknem o vyšší gramáži, jednoduše snímatelný a pratelný při teplotě do 60 °C. Úplet se vyznačuje velkou pevností, odolností a pružností, která je důležitou vlastností pro zachování elastických vlastností matracového jádra. Tento potah představuje velmi dobrý poměr kvalita- cena a vyskytuje se na většině našich matrací.

 

 

POTAH WELNES

Výběrem látky, kde je zastoupen jak polyester tak viscosa, prošití v zonovém provedení dutým vláknem o vysoké objemové hmotnosti, je tento potah předurčen pro komfortní ležení . Tento potah používáme především tam, kde chceme, aby vynikly a byli znásobeny všechny přednosti matracového jádra ( ORTO BIO, RELAX VISCO a IBODY )